سبد خرید
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

نحوه ارسال و زمانبندی

سفارش من چه روز و ساعتی به دستم میرسد؟به صورت کلی روند ارسال سفارشات بستگی به محصولات انتخابی، شهر و نحوه ارسال انتخابی شما دارد. سیستم سایت به گونه ای طراحی شده که  روش های ارسال را مشخص و در اختیار کاربر قرار میدهد تا مناسبترین گزینه را انتخاب نمایند

1)ارسال از طریق پست :5تا7روز کاری زمان میبرد. ای زمان باتوجه به نحوه توزیع ماموران پست در هرشهری متغیر است . اما خبر خوب اینکه در بیشترمناسبت ها این گزینه را به صورت  رایگان قرار میدهیم و یا نسبت به هزینه های پست تخفیف زیادی برای این شیوه ارسال در نظر میگیریم(مناسب تهران و سراسرکشور)
2) ارسال از طریق تیپاکس یا چاپار:2تا3 روز کاری زمان میبرد .هزینه ارسال در مقصد برعهده مشتری میباشد برای  شماعزیزانی که میخواهید زودتر بسته به دستتون برسه گزینه مناسبی میباشد .(مناسب تهران و سراسر کشور )
3)ارسال با پیک ویژه تهران: با توجه به نوع محصول و بازه زمانی ثبت سفارش ارسال همان روز یا روز بعد انجام میشود اما نکته بسیار مهم این است که برای انتخاب این روش ارسال بایستی پرداخت ار طریق کارت به کارت انجام شود در غیر این صورت تا زمان تسویه هزینه ها از طریق در گاه نمیتوانیم سفارش شما را ارسال کنیم . بنابراین در قسمت انتخاب روش پرداخت گزینه کارت به کارت را انتخاب کنید شماره کارت، نام صاحب حساب شماره واتساپ نمایش داده میشود فیش واریزی به همراه نام سفارش دهنده  را ارسال نمایید هماهنگی های لازم انجام میشود.

درصورتی که در جزایر یا خارج از کشور هستید و به گزینه  ارسال هوایی نیاز دارید ما تماس بگیرید02144167923

از چه روشی برای پرداخت استفاده کنم؟
دو روش پرداخت داریم :   1)از طریق در گاه زرین پال  2) پرداخت از طریق کارت به کارت داریم(انتقال مستقیم بانکی)
مشتری های عزیزی که تهران درخواست ارسال با پیک را دارید روش کارت به کارت را انتخاب نماییید
سایر افراد میتوانید نسبت به سلیقه خود انتخاب نمایید لازم به ذکر است پرداخت از طریق درگاه ساده است و نیاز به ارسال قبض در واتساپ نیست.
سفارش من تا چه میزان با عکسهای محصول مطابقت دارد؟
در وب سایت سعی شده تا عکسها از محصول واقعی تهیه شود با این حال با توجه به نورمحیط و  صفحه نمایش های   مختلف تا بیست درصد با پارچه واقعی  تفاوت رنگ داشته باشد . اما از لحاظ طرح کاملا با عکس مطابقت دارد و کار به صورت تضمینی تقدیم شما میشود